KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12376264
nr 1237 6264
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Vägen mot medelhavet. Olja på pannå, signerad. 44x65
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:55:22
20/2 22:33:51
500 kr
25/2 09:07:45
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel